Találatok száma: 856


Gembird CAT5e U-UTP Patch Cable 0,5m Grey

Gembird CAT5e U-UTP Patch Cable 0,5m Grey

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 0,5m, Grey
Garancia: 12 hónap
1-2 nap
142 Ft (nettó)
180 Ft
Digitus  CAT5e U-UTP Patch Cable 2m White

Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 2m White

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 2m, White
Garancia: 12 hónap
3-4 nap
150 Ft (nettó)
190 Ft
Gembird CAT5e U-UTP Patch Cable 0,5m Purple

Gembird CAT5e U-UTP Patch Cable 0,5m Purple

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 0,5m, Purple
Garancia: 12 hónap
1-2 nap
150 Ft (nettó)
190 Ft
Digitus FO coupler, simplex, ST to ST, SM

Digitus FO coupler, simplex, ST to ST, SM

Garancia: 12 hónap
3-4 nap
161 Ft (nettó)
205 Ft
Gembird CAT5e U-UTP Patch Cable 0,25m Red

Gembird CAT5e U-UTP Patch Cable 0,25m Red

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 0,25m, Red
Garancia: 12 hónap
1-2 nap
161 Ft (nettó)
205 Ft
Gembird CAT5e U-UTP Patch Cable 0,25m Green

Gembird CAT5e U-UTP Patch Cable 0,25m Green

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 0,25m, Green
Garancia: 12 hónap
1-2 nap
161 Ft (nettó)
205 Ft
Gembird CAT5e U-UTP Patch Cable 0,25m Purple

Gembird CAT5e U-UTP Patch Cable 0,25m Purple

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 0,25m, Purple
Garancia: 12 hónap
1-2 nap
161 Ft (nettó)
205 Ft
Gembird CAT5e U-UTP Patch Cable 0,5m Yellow

Gembird CAT5e U-UTP Patch Cable 0,5m Yellow

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 0,5m, Yellow
Garancia: 12 hónap
1-2 nap
161 Ft (nettó)
205 Ft
Delight Telefonkézibeszélő kábel Black 1,8m

Delight Telefonkézibeszélő kábel Black 1,8m

Garancia: Jogszabály szerint
1-2 nap
161 Ft (nettó)
205 Ft
Gembird CAT5e U-UTP Patch Cable 1m Purple

Gembird CAT5e U-UTP Patch Cable 1m Purple

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 1m, Purple
Garancia: 12 hónap
1-2 nap
173 Ft (nettó)
220 Ft
Digitus FO coupler, simplex, ST to ST, MM

Digitus FO coupler, simplex, ST to ST, MM

Garancia: 12 hónap
3-4 nap
173 Ft (nettó)
220 Ft
Gembird CAT5e U-UTP Patch Cable 0,5m Black

Gembird CAT5e U-UTP Patch Cable 0,5m Black

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 0,5m, Black
Garancia: 12 hónap
1-2 nap
173 Ft (nettó)
220 Ft
Gembird CAT5e U-UTP Patch Cable 1m Orange

Gembird CAT5e U-UTP Patch Cable 1m Orange

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 1m, Orange
Garancia: 12 hónap
1-2 nap
173 Ft (nettó)
220 Ft
Delight Telefonkézibeszélő kábel 1,8m White

Delight Telefonkézibeszélő kábel 1,8m White

Garancia: Jogszabály szerint
1-2 nap
173 Ft (nettó)
220 Ft
Gembird CAT5e U-UTP Patch Cable 0,5m Green

Gembird CAT5e U-UTP Patch Cable 0,5m Green

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 0,5m, Green
Garancia: 12 hónap
1-2 nap
173 Ft (nettó)
220 Ft
Gembird CAT5e U-UTP Patch Cable 0,5m Blue

Gembird CAT5e U-UTP Patch Cable 0,5m Blue

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 0,5m, Blue
Garancia: 12 hónap
1-2 nap
173 Ft (nettó)
220 Ft
Gembird CAT5e U-UTP Patch Cable 0,5m Orange

Gembird CAT5e U-UTP Patch Cable 0,5m Orange

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 0,5m, Orange
Garancia: 12 hónap
1-2 nap
173 Ft (nettó)
220 Ft
Gembird CAT6 U-UTP Patch Cable 0,25m Green

Gembird CAT6 U-UTP Patch Cable 0,25m Green

CAT6, U-UTP, Patch Cable, 0,25m, Green
Garancia: 12 hónap
1-2 nap
173 Ft (nettó)
220 Ft
Gembird CAT5e U-UTP Patch Cable 1m Red

Gembird CAT5e U-UTP Patch Cable 1m Red

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 1m, Red
Garancia: 12 hónap
1-2 nap
173 Ft (nettó)
220 Ft
Gembird CAT5e U-UTP Patch Cable 0,5m Red

Gembird CAT5e U-UTP Patch Cable 0,5m Red

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 0,5m, Red
Garancia: 12 hónap
1-2 nap
173 Ft (nettó)
220 Ft
Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 0,25m Grey

Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 0,25m Grey

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 0,25m, Grey
Garancia: 12 hónap
3-4 nap
185 Ft (nettó)
235 Ft
Gembird CAT6 F-UTP Patch Cable 0,25m Yellow

Gembird CAT6 F-UTP Patch Cable 0,25m Yellow

CAT6, F-UTP, Patch Cable, 0,25m, Yellow
Garancia: 12 hónap
1-2 nap
185 Ft (nettó)
235 Ft
Ewent IM6000 CAT5e U-UTP  Patch Cable 0,5m Grey

Ewent IM6000 CAT5e U-UTP Patch Cable 0,5m Grey

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 0,5m, Grey
Garancia: 60 hónap
1-2 nap
185 Ft (nettó)
235 Ft
Gembird CAT5e U-UTP Patch Cable 0,5m Pink

Gembird CAT5e U-UTP Patch Cable 0,5m Pink

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 0,5m, Pink
Garancia: 12 hónap
1-2 nap
185 Ft (nettó)
235 Ft
Gembird CAT5e U-UTP Patch Cable 1m Green

Gembird CAT5e U-UTP Patch Cable 1m Green

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 1m, Green
Garancia: 12 hónap
1-2 nap
185 Ft (nettó)
235 Ft
Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 7m Blue

Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 7m Blue

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 7m, Blue
Garancia: 12 hónap
3-4 nap
197 Ft (nettó)
250 Ft
Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 0,5m White

Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 0,5m White

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 0,5m, White
Garancia: 12 hónap
3-4 nap
197 Ft (nettó)
250 Ft
Gembird CAT5e U-UTP Patch Cable 1,5m Grey

Gembird CAT5e U-UTP Patch Cable 1,5m Grey

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 1,5m, Grey
Garancia: 12 hónap
1-2 nap
197 Ft (nettó)
250 Ft
Digitus OS2 Installation cable 1m Black

Digitus OS2 Installation cable 1m Black

OS2, Installation cable, 1m, Black
Garancia: 12 hónap
3-4 nap
197 Ft (nettó)
250 Ft
Gembird CAT5e U-UTP Patch Cable 1,5m Green

Gembird CAT5e U-UTP Patch Cable 1,5m Green

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 1,5m, Green
Garancia: 12 hónap
1-2 nap
209 Ft (nettó)
265 Ft
Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 0,5m Grey

Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 0,5m Grey

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 0,5m, Grey
Garancia: 12 hónap
3-4 nap
220 Ft (nettó)
280 Ft
Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 1m Blue

Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 1m Blue

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 1m, Blue
Garancia: 12 hónap
3-4 nap
220 Ft (nettó)
280 Ft
Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 1m Black

Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 1m Black

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 1m, Black
Garancia: 12 hónap
3-4 nap
220 Ft (nettó)
280 Ft
Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 1m Green

Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 1m Green

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 1m, Green
Garancia: 12 hónap
3-4 nap
220 Ft (nettó)
280 Ft
Gembird CAT5e F-UTP Patch Cable 0,25m Grey

Gembird CAT5e F-UTP Patch Cable 0,25m Grey

CAT5e, F-UTP, Patch Cable, 0,25m, Grey
Garancia: 12 hónap
1-2 nap
220 Ft (nettó)
280 Ft
Gembird UTP Cat6 Patch cord 1m Red

Gembird UTP Cat6 Patch cord 1m Red

CAT6
Garancia: 12 hónap
1-2 nap
220 Ft (nettó)
280 Ft
Gembird CAT5e U-UTP Patch Cable 1m Yellow

Gembird CAT5e U-UTP Patch Cable 1m Yellow

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 1m, Yellow
Garancia: 12 hónap
1-2 nap
232 Ft (nettó)
295 Ft
Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 1m Grey

Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 1m Grey

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 1m, Grey
Garancia: 12 hónap
3-4 nap
232 Ft (nettó)
295 Ft
Gembird CAT5e U-UTP Patch Cable 1m Grey

Gembird CAT5e U-UTP Patch Cable 1m Grey

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 1m, Grey
Garancia: 12 hónap
1-2 nap
232 Ft (nettó)
295 Ft
Gembird CAT5e U-UTP Patch Cable 2m Orange

Gembird CAT5e U-UTP Patch Cable 2m Orange

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 2m, Orange
Garancia: 12 hónap
1-2 nap
232 Ft (nettó)
295 Ft
Digitus OS2 Installation cable 1m Black

Digitus OS2 Installation cable 1m Black

OS2, Installation cable, 1m, Black
Garancia: 12 hónap
3-4 nap
232 Ft (nettó)
295 Ft
Gembird CAT6 U-UTP Patch Cable 1m Green

Gembird CAT6 U-UTP Patch Cable 1m Green

CAT6, U-UTP, Patch Cable, 1m, Green
Garancia: 12 hónap
1-2 nap
244 Ft (nettó)
310 Ft
Gembird CAT5e F-UTP Patch Cable 1m Yellow

Gembird CAT5e F-UTP Patch Cable 1m Yellow

CAT5e, F-UTP, Patch Cable, 1m, Yellow
Garancia: 12 hónap
1-2 nap
244 Ft (nettó)
310 Ft
Gembird CAT5e F-UTP Patch Cable 1m Red

Gembird CAT5e F-UTP Patch Cable 1m Red

CAT5e, F-UTP, Patch Cable, 1m, Red
Garancia: 12 hónap
1-2 nap
244 Ft (nettó)
310 Ft
Gembird CAT5e F-UTP Patch Cable 1m Blue

Gembird CAT5e F-UTP Patch Cable 1m Blue

CAT5e, F-UTP, Patch Cable, 1m, Blue
Garancia: 12 hónap
1-2 nap
244 Ft (nettó)
310 Ft
Gembird CAT5e F-UTP Patch Cable 0,5m Green

Gembird CAT5e F-UTP Patch Cable 0,5m Green

CAT5e, F-UTP, Patch Cable, 0,5m, Green
Garancia: 12 hónap
1-2 nap
244 Ft (nettó)
310 Ft
Gembird CAT5e U-UTP Patch Cable 2m Grey

Gembird CAT5e U-UTP Patch Cable 2m Grey

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 2m, Grey
Garancia: 12 hónap
1-2 nap
244 Ft (nettó)
310 Ft
Gembird CAT5e U-UTP Patch Cable 2m Green

Gembird CAT5e U-UTP Patch Cable 2m Green

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 2m, Green
Garancia: 12 hónap
1-2 nap
244 Ft (nettó)
310 Ft
Digitus OS2 Installation cable 1m Black

Digitus OS2 Installation cable 1m Black

OS2, Installation cable, 1m, Black
Garancia: 12 hónap
3-4 nap
244 Ft (nettó)
310 Ft
Gembird CAT6 F-UTP Patch Cable 0,25m Grey

Gembird CAT6 F-UTP Patch Cable 0,25m Grey

CAT6, F-UTP, Patch Cable, 0,25m, Grey
Garancia: 12 hónap
1-2 nap
244 Ft (nettó)
310 Ft
^